RMK Kõrvemaa Triatlonile soodusregistreerumine kestab pühapäevani 28.06

Laupäeval, 13. juulil toimuvale RMK Kõrvemaa Triatlonile lõpeb soodusregistreerumine pühapäeval, 30. juunil. RMK Kõrvemaa Triatlon koosneb 350 meetri pikkusest ujumisdistantsist, 22 km pikkusest maastikurattarajast ja 4 km pikkusest jooksurajast.

Aegviidu lähistel Soodla veehoidla ja Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse ümbruses toimuvale RMK Kõrvemaa Triatlonile ootavad korraldajad inimesi kaasa lööma kogu perega. Päev algab kell 11.30 lõbusa lasteduatloniga, kus on kavas jooks ja rattasõit. Lastevõistlustest osavõtt on kõigile tasuta. Lasteduatlonile registreerimine toimub kohapeal.

13. juulil kella 12st alates antakse Soodla veehoidla juurest stardid RMK Kõrvemaa Triatloni esimesele alale - ujumisele. Osavõtjad on ohutuse huvides jagatud kaheksasse stardigruppi, et avaalal ei tekiks liigset trügimist. Stardid antakse 15 minutiliste vahedega. RMK Kõrvemaa Triatloni rada kulgeb edasi Kõrvemaa mitmekesisel maastikul looklevatel ratta- ja jooksuradadel.

Rahvatriatlon on RMK Kõrvemaa Nelikürituse kolmas osavõistlus. RMK Kõrvemaa Nelikürituse nimeline tervisespordisari koosneb neljast rahvaspordiüritusest: suusamaraton, kevadjooks, rahvatriatlon ja rattamaraton. RMK Kõrvemaa Nelikürituse hooaja lõpetab 21. septembril toimuv rattamaraton.
Rohkem infot ürituse kohta: www.jooks.ee