RMK Kõrvemaa Triatloni võitsid Markko Etverk ja Helin Pungas 13.07

Täna Aegviidu lähedal Soodla veehoidla ja Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse ümbruses suurepärastes tingimustes toimunud meeleolukal spordiüritusel lõi kaasa üle 500 tervisespordisõbra. Meeleolukas päev algas RMK Lasteduatloniga, kus lõi kaasa sadakond last.

RMK Kõrvemaa rahvatriatloni 350 meetri pikkusel ujumistrassil, 22-kilomeetrisel maastikurattarajal ja 4 km pikkusel jooksudistantsil kulgenud võistluse võitis põnevas heitluses Markko Etverk uue rajarekordiga 1:01.32, edestades võimsa lõpuspurdiga Allar Sood (1:01.46) ja Urmas Utarit (1:01.57).

Neljandana lõpetas kahe viimase aasta RMK Kõrvemaa Triatloni võitja Priit Ailt (1:02.53) ning viiendana rattadistantsilt veel kindla liidrina tulnud Eesti jalgratturite paremikku kuuluv Erki Pütsep (1:04.38). Naistest oli parim Helin Pungas ajaga 1:16.02. Teise koha võitis Rahel Kallas (1:16.12) ja kolmandale kohale tuli Kerti Kesküla (1:19.15).

Täna asetleidnud rahvatriatlon oli kolmas osavõistlus RMK Kõrvemaa Neliküritusest. Nelikürituse selle aasta viimane võistlus, RMK Kõrvemaa Rattamaraton, toimub 21. septembril.