Pühapäeval toimub RMK Kõrvemaa suusamaraton 22.02

Sel pühapäeval toimuval RMK Kõrvemaa suusamaratonil tuleb starti arvukalt suusasõpru tippsõitjatest pühapäevasuusatajateni. RMK eestvedamisel toimuvad ka meeleolukad lastevõistlused.

RMK Kõrvemaa suusamaraton toimub pühapäeval, 26. veebruaril, stardi- ja finišipaik asub Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskuses.  Päev algab kell 12 RMK lastesõitudega. Lastesõitudele registreerimine ja võistlus toimub RMK lastealal ”Noorendik” ning on kõigile tasuta.

Kell 12.30 antakse RMK Kõrvemaa suusamaratoni põhisõidu, 38 km distantsi, start. Veerand tundi hiljem, kell 12.45, lähevad rajale 19 km harrastussõitjad. Sõidetakse vabastiilis, aga kogu raja ulatuses on sees ka klassikajälg. Rajad kulgevad talvise Kõrvemaa kaunil maastikul ja on kõigile jõukohased. Kes pole veel jõudnud ennast registreerida, siis seda saab teha internetis aadressil www.jooks.ee ja kohapeal võistluspäeva hommikul. Lume ja ilmaolud on Kõrvemaal suurepärased.

Pühapäeval asetleidev RMK Kõrvemaa suusamaraton on avalöök 2012. aasta RMK Kõrvemaa Nelikürituse nimelisele sarjale. Lisaks suusamaratonile kuuluvad Nelikürituse kavva 28. aprillil toimuv kevadjooks, 14. juulil aset leidev triatlon ning 22. septembril sõidetav rattamaraton.

Vaata ka www.jooks.ee

Lisainfo
Mati Lilliallik
Telefon 521 3331
E-post mati@jooks.ee