RMK otsib ideelahendust kaasaegse näitusepinna kujundamiseks  19.11

RMK kuulutas välja konkursi kaasaegse näitusepinna kujundamiseks Viimsi looduskeskuse kõrvalhoonesse. Konkursi auhinnafond on 140 000 krooni ning osaleda võivad nii ettevõtted kui eraisikud.

Konkursi eesmärgiks on leida terviklahendus RMK olemasoleva rändnäituse “Jälg metsas” kontseptsiooni esitlemiseks Viimsi looduskeskuse kõrvalhoones. Pakutav kujundusidee peaks pakkuma külastajatele võimalust aktiivseks osalemiseks ning mänguliseks tegevuseks.

2008. aastal valminud unikaalne näitus “Jälg metsas” kutsub osalejaid mõtisklema metsa kaitsmise ja kasutamise omavahelise tasakaalu üle ning tutvustab säästva metsamajanduse olulisust. Seni ringles 11x26 meetri suurune väljapanek Eesti eri paigus, nüüd on soov rändnäituse ideestiku põhjal kujundada püsiekspositsioon Viimsi looduskeskuse kõrvalhoonesse.

RMK poolt välja kuulutatud konkurss on avalik, anonüümne ja üheetapiline. Sellest võivad osa võtta eraõiguslikud juriidilised isikud, avalik-õiguslikud juriidilised isikud ja füüsilised isikud. Välja antakse kolm auhinnalist kohta: I koht 100 000 krooni, II koht 25 000 krooni, III koht 15 000 krooni.

Konkursitööde esitamise tähtaeg on selle aasta 13. detsember ning konkursi võitja kuulutatakse välja 20. detsembril. Konkursi tingimused, taustamaterjalid ja lisainfo aadressil http://www.rmk.ee/kuulutused/muud-kuulutused

Lisainfo:
Sirli Vijar

RMK Viimsi looduskeskuse juht 
Tel 5340 7513