RMK nõukogu esimeheks valiti Mati Polli  19.02

Riigimetsa Majandamise Keskuse (RMK) nõukogu valis 19. veebruari koosolekul nõukogu esimeheks OÜ Tristafan juhatuse liikme Mati Polli. Mati Polli on Eesti Metsatööstuse Liidu juhatuse liige ning nimetati RMK nõukogusse keskkonnaministri poolt.

Mati Polli sõnul peab RMK kindlustama kõigi riigimetsa poolt ühiskonnale pakutavate hüvede maksimaalse kasutusse võtmise. „RMK on viimasel ajal teadaolevalt palju tegelenud organisatsiooni efektiivsemaks muutmisega. Siiski peab lõpliku hinnangu andmiseks end RMK tänaste tegevustega põhjalikult kurssi viima ning alles siis on õige hakata edasisi samme kavandama,“ sõnas Mati Polli, tänades nõukogu liikmeid talle osutatud usalduse eest.

Mati Polli nimetati RMK nõukogu liikmeks 28. jaanuaril 2010.a. Ta on RMK nõukogusse kuulund ka varem, aastatel 2002-2003.

Lisaks Mati Pollile kuuluvad RMK nõukogusse veel Riigikogu liikmed Tõnis Kõiv, Helmer Jõgi, Toomas Tõniste ja Valdur Lahtvee, rahandusministeeriumi riigi eelarvepoliitika asekantsleri kohusetäitja Ivar Sikk,  keskkonnaministeeriumi kantsler Rita Annus, keskkonnaministeeriumi asekantsler Andres Talijärv ja AS Kunda Trans juhataja Andres Lume.

Lisateave:

Mati Polli
RMK nõukogu esimees
Tel 504 6577
E-post: mati@sylvester.ee