Algavad RMK talvised loodusõppeprogrammid 18.01

Talvise kampaania raames toimuvad üldhariduskoolidele ja lasteaedadele tasuta programmid 18. jaanuarist 26. veebruarini 2010. Programmid annavad vahetu kogemuse Eestimaa talvise metsalooduse tundmaõppimisel ning sel aastal saab seda teha tõelises talves lumiste metsade keskel.

Talvekampaania käigus pakutavate programmide nimekirja koos kirjeldustega leiate konkreetse loodukeskuse alt järgnevalt aadressilt:   http://www.rmk.ee/teemad/metsakool/kampaania
Konkreetset looduskeskust või programmi puudutavate küsimuste korral palume vastava looduskeskusega ühendust võtta. Registreerumisel tasub arvestada, et tasuta programmide arv on piiratud, taotlused rahuldatakse nende saabumise järjekorras.

Programmidele registreerumine algas 11. jaanuaril, kui koolidele saadeti välja infokirjad. Tänaseks on programmid täis Aegviidu ja Oandu looduskeskuses, teistes looduskeskustes programme jagub. Teile sobivale programmile registreerumiseks palume täita kodulehel asuvate kirjelduste juurde lisatud registreerimislehe ja saata see vastavasse RMK looduskeskusesse.

RMK on metsaseadusega moodustatud riigitulundusasutus, mille põhiülesanne on riigimetsa säästlik ja efektiivne majandamine. RMK kasvatab metsauuendusmaterjali, korraldab metsatöid, tegeleb metsa ja puidu müügiga ning korraldab ulukihoolet. Lisaks loob RMK looduses liikumise ja metsapuhkuse võimalusi puhkealadel, viies Eesti rahvuspargis ning ligi 40 muul kaitsealal ja kujundab loodusteadlikkust. RMK majandada on 38% Eesti metsadest.

Mets on sõber, tunne teda!

Lisainfo:
Helen Luks
RMK loodushoiuosakonna loodushariduse peaspetsialist
E-post: helen.luks@rmk.ee
Tel 502 4492
www.rmk.ee