RMK jätkab küttepuidu müüki eraisikutele 28.10

RMK võtab vastu küttepuidu tellimusi Pärnu, Viljandi, Valga, Võru, Põlva, Hiiu ja Saare maakonnas. Teistes maakondades võimaluse tekkides.

RMK puiduturustusosakonna juhataja Ulvar Kaubi sõnul ostab valdav osa inimesi küttepuid talvel või kevadel. „Samas on alati neid, kes sügisel oma varusid hinnates avastavad, et talvevarud vajavad täiendamist. Seetõttu jätkame võimaluse pakkumist osta küttepuid ka praegu“, selgitas ta.

Valikus on kuuse-, männi- ja lehtpuuküttepuit, mida pakutakse koos kliendile kohaletoomisega. Küttepuidu liigist ja veokaugusest sõltuvalt kujuneb ühe kuupmeetri küttepuidu hinnaks 426 kuni 567,5 krooni.

Pakutava sortimendi ja tellimise tingimuste kohta leiab info RMK kodulehelt rubriigi „Puidu müük–Küttepuidu müük“ alt või lingilt www.rmk.ee/kyte

Käesoleva aasta 9 kuuga on RMK müünud 204 tuh m3 küttepuitu, sellest 38 tuh m3 eraisikutele.

RMK on metsaseadusega moodustatud riigitulundusasutus, mille põhiülesanne on riigimetsa säästlik ja efektiivne majandamine. Lisaks loob RMK metsapuhkuse veetmise võimalusi Eesti riigimetsas ja kujundab loodusteadlikkust. RMK majandada on 38% Eesti metsadest.

Lisainfo:

Ulvar Kaubi
RMK puiduturustusosakonna juhataja
Telefon 676 7042, 513 7042
e-post ulvar.kaubi@rmk.ee
www.rmk.ee