RMK teisel oksjonil leidis uue omaniku 88 sõidukit 05.12

Riigimetsa Majandamise Keskuse (RMK) avaliku enampakkumise teises voorus oste.ee keskkonnas müüdi 93st objektist 91, neist 88 olid erinevad sõidukid ja haagised. Kokku osales enampakkumisel 390 pakkujat, kes tegid ühtekokku 7602 pakkumist. Müüdud objektide summaarseks müügihinnaks kujunes 4,05 miljonit krooni.

Oksjoni üks korraldaja, RMK metsamajandusosakonna IT-juht Jaan Schults on oksjoni tulemustega rahul. „Mõlemad oksjonid on läinud üle ootuste hästi ning olnud osalejate seas väga populaarsed,“ ütles Jaan Schults ning lisas, et alghinnaga müüdi seekord vaid üks sõiduk.

Enampakkumisel osalenud autodest kujunes Suzuki Jimny keskmiseks müügihinnaks 51 000 krooni, suurematel maasturitel 42 500 krooni, kastiga maasturitel 34 500 ja sõiduautodel 38 700 krooni. Enampakkumisel leidis uue omaniku ka 1 printer ja 1 koopiamasin.

Järgmine oksjon algab osta.ee keskkonnas juba täna, 5. detsembril, mil pannakse müüki järgmised 65 erineva kategooria sõidukit ja haagist. Oksjonil tuleb müüki näiteks 25 Lada Nivat ja 15 Suzukit.

RMK sõidukipark väheneb korraldatavate oksjonitega ligikaudu kolmandiku võrra.

RMK on metsaseadusega moodustatud riigitulundusasutus, mille põhiülesanne on riigimetsa säästlik ja efektiivne majandamine. RMK kasvatab metsauuendusmaterjali, korraldab metsatöid, tegeleb metsa ja puidu müügiga ning korraldab ulukihoolet. Lisaks loob RMK looduses liikumise ja metsapuhkuse võimalusi puhkealadel ning kujundab loodusteadlikkust. RMK majandada on 38% Eesti metsadest.

Lisainfo:
Jaan Schults
RMK metsamajandusosakonna IT-juht
Telefon 676 7523, 528 2363
e-post jaan.schults@rmk.ee
www.rmk.ee