Kodanikuhariduse programm Minu Riik koostöös RMKga kuulutavad esseekonkursi teemal “Metsa roll minu elus“ 16.10

XVIII esseekonkursil on osalema kutsutud üldhariduskoolide 9.-12. klassi õpilased üle Eesti. Selle aasta essee teema on “Metsa roll minu elus“.

Seitsmeteistkümne aasta jooksul on Minu Riik poolt korraldatud esseekonkursid olnud väga menukad: eelmistel aastatel on laekunud kodanikpäeva esseekonkursile kokku üle 4000 võistlustöö pea kõikidest üldhariduskoolidest üle vabariigi. Tublimad kirjutajad on olnud läbi aastate Tallinna, Tartu, Sillamäe, Kohtla-Järve koolidest, silma on paistnud ka Uhtna Põhikool Lääne-Virumaalt, kuhu järjest mitu aastat on läinud üks auhinnalistest kohtadest.

Nagu eelmistelgi aastatel ootame ka sel aastal vabas vormis kirjutatud töid eesti või vene keeles. Peame kindlasti meeles ka parimate tööde juhendajaid õpetajaid.

Konkursitöid ootame hiljemalt 15. novembriks 2019 kas posti teel aadressile MINU RIIK, J.Köleri tn. 8, 10150 Tallinn või elektrooniliselt e-posti aadressile info@minuriik.ee.

Žürii teeb võistlustöödest kokkuvõtte 22. novembriks 2019. Võitjad kutsutakse Tallinnas toimuvale pidulikule vastuvõtule, kus neile antakse üle diplom ja auhind.

Auhinnafondi toetavad Riigimetsa Majandamise Keskus, Riigikogu, Haridus- ja Teadusministeerium, Kodanikuhariduse programm Minu Riik, AS Tallink, Mars Eesti OÜ.

Kutsed vastuvõtule saadetakse konkursi võitjatele individuaalselt, nende nimed avaldatakse kodanikuhariduse programmi Minu Riik (www.minuriik.ee) ja RMK kodulehel.
Konkursi juhend on lisatud.

Soovime teravat sulge essee kirjutamisel!

Lisainformatsioon:
Toivo Keva
kodanikuhariduse programmi
Minu Riik tegevjuht,
korraldustoimkonna liige
Telefon:  5032843
e-posti aadress: info@minuriik.ee