RMK Kõrvemaa Suusamaraton ootab osalema kogu perega 19.01

RMK Kõrvemaa Suusamaraton toimub laupäeval, 30. jaanuaril Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses. Osaleda saab 38 km võistlusdistantsil või 19 km terviserajal. Suusamaraton toimub vabatehnikas. Pisemad saavad osa võtta laste suusa- ja kelgusõitudest.

Kõigil, kes on registreerunud RMK Kõrvemaa Suusamaratonile, on võimalik eelseisval nädalavahetusel, 23. ja 24. jaanuaril osaleda Pavo Raudseppa tehnikatestil Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses tasuta. Mitmekordne Eesti meister murdmaasuusatamises, Pavo Raudsepp innustab inimesi Kõrvemaale suusatama tulema: „Pange end RMK Kõrvemaa Suusamaratonile kirja ja tulge julgelt tehnikatestile. Suusatamine on lihtsam, kui te arvate!”

Hetkel on Kõrvemaal võimalik harjutada 1,5 km, 3 km, 5 km, 19 km ja 24 km suusaradadel. 75% ulatuses on sees klassikajälg. Suuski saab laenutada ka Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusest, kus on olemas varustus igas vanuses talispordiharrastajatele.

RMK Kõrvemaa Suusamaratonile saab registreerida veebiaadressil www.jooks.ee.

Lisaks suusamaratonile kuuluvad RMK Kõrvemaa Nelikürituse kavasse 24. aprillil toimuv Kevadjooks, 16. juulil aset leidev Triatlon ning 24. septembril sõidetav Rattamaraton.