RMK Kõrvemaa suusamaraton lükati nädala võrra edasi 29.01

Laupäeval, 30. jaanuaril toimuma pidanud RMK Kõrvemaa suusamaraton lükatakse ilmaolude tõttu edasi ja viiakse läbi laupäeval, 6. veebruaril.

Rajameister Jüri Voodla sõnul on suusarada vesine ja pehme, mistõttu ei kannata ei rajatraktori ega saaniga lumele minna. Kuna eelseisva nädalavahetuse prognoos lubab samuti sula, siis on raja põhi jäätumata, mis teeb võimatuks rada korrektselt ette valmistada ja osavõtjaid teenindada ning turvata. Järgmise nädala ilmaprognoos lubab miinuskraade ja Kõrvemaal on lund õnneks nii palju, et tõenäoliselt saab maratoni nädal hiljem oluliselt paremates oludes ära pidada.

Seoses tekkinud olukorraga on korraldajad pikendanud ka registreerimist RMK Kõrvemaa suusamaratonile. Registreerida saab internetiaadressil www.jooks.ee  kuni 5. veebruarini. Kehtima jäävad soodusvooru hinnad.

Kõigile RMK Kõrvemaa suusamaratonile registreerinutele, kellele 6. veebruarile lükatud üritusel osalemine siiski ei sobi, pakutakse võimalust ennast, üht oma pereliiget või sõpra registreerida tasuta ühele tänavusele RMK Kõrvemaa nelikürituse eelseisvale üritusele vabalt valitud distantsile või kantakse soovi korral osavõtutasu tagasi.

Korraldajad paluvad suusasõpradelt mõistvat suhtumist ja soovivad kõigile head harjutamist nädala pärast toimuvaks suusasõiduks.

RMK Kõrvemaa nelikürituse arvestusse kuuluvad lisaks 6. veebruariks lükatud suusamaratonile 24. aprillil toimuv kevadjooks, 16. juulil peetav rahvatriatlon ja 24. septembril sõidetav rattamaraton.

Lisainfo:                                                                                                  
Mati Lilliallik
RMK Kõrvemaa Nelikürituse peakorraldaja
mati@jooks.ee
521 3331