Tõeline loodushunt pääseb Seto Folgile tasuta 03.06

RMK ja Seto Folk kutsuvad RMK looduskeskusi avastama ning Setomaale muusika- ja matkafestivali nautima. Iga RMK looduskeskuse külastus annab allahindlust festivalipassi hinnast.

26.-28. juunil Värskas toimuv Seto Folk kutsub kõiki matkasõpru juunikuus RMK looduskeskustesse ja pakub keskuste külastajatele võimaluse osta festivalipasse soodushinnaga. Iga külastatud RMK looduskeskus annab 10% sõbralikuma hinna Seto Folgi piletitele. Külastades enne Seto Folki näiteks kolme RMK looduskeskust, saab kohapealt osta Seto Folgi passi 30% soodsamalt. Tõelisi loodushunte, kes jõuavad enne festivali külastada 10 või rohkemat RMK looduskeskust, oodatakse folgile tasuta!  

Seto Folgi matkaprogrammi juhi Toomas Valgu sõnul pakub Seto Folgi matkaprogramm suvise muusikafestivali kõrvale põnevaid matkaseiklusi: „Taas toimuvad eelmisel aastal väga populaarseks osutunud matkad, näiteks retk seenemetsa koos kohaliku korilasega ja poole-järve üllatusmatk koos sauna, paadi- ja pillimehega, lisaks ekstreemmatk julgetele, ühe meetri minimatk pisikestele või laisematele folgilistele, öine nahkhiireretk ja õhtune linnulauluretk hobuvankriga.“ RMK matkajuhid on ette valmistanud erinevad põnevad rajad ja jagavad nende kohta folgi matkatelgis ka soovitusi. Kohalikud giidid viivad huvilisi aga ka sellistesse paikadesse, mis üksi seigeldes võiksid avastamata jääda.  

Seto Folgi ja RMK koostööga soovitakse inimesi rohkem loodust märkama panna ja teavitada eestlasi metsapuhkuse võimalustest. Eestis on 14 RMK looduskeskust, mille põhieesmärk on loodushariduse edendamine ja inimeste teadlikkuse tõstmine ümbritsevast loodusest. Looduskeskustes jagatakse teavet metsas puhkamise võimaluste kohta ning huvilised saavad uudistada põnevaid näitusi, vaadata loodusfilme või osaleda loodusõppeprogrammides.  

Reeglid on lihtsad! Tee nii:      

Küsi RMK looduskeskusest Seto Folgi postkaart.
RMK töötaja lööb postkaardile templi. Igast külastatud looduskeskusest saad ühe templi postkaardile.
Tule 26.-28. juunil Värskasse Seto Folgile ja näita oma postkaart ette. Iga kogutud tempel annab 10% hinnasoodustust Seto Folgi piletitele.
Soodustus kehtib ostes pileti Seto Folgil kohapealt. Soodustus kehtib ühekordselt ühe inimese pääsme lunastamiseks.