Suusamaraton avab RMK Kõrvemaa nelikürituse hooaja 20.02

Sellel laupäeval, 21. veebruaril toimub Põhja-Eesti suurima perespordisarja RMK Kõrvemaa nelikürituse esimene etapp, mis viib spordiharrastajad suusarajale.

Kõrvemaal on suusasõiduks lund piisavalt ja spordisõpru ootavad heas korras suusarajad. Valida on 19 km ja 38 km distantsi vahel, mis läbitakse vabatehnikas. RMK Kõrvemaa suusamaratoniks lubab ilmaprognoos mõõdukaid soojakraade.

Teiste hulgas tuleb pikale distantsile võistlema endine jalgpallur Raio Piiroja, kes oma suusamaratoni debüüdi tegi möödunud aastal just RMK Kõrvemaa suusamaratonil. “Eelmisel aastal ei õnnestunud tiheda kalendriplaani tõttu kogu neliküritust läbi teha, kuid sel aastal registreerusin varakult tervele sarjale ning loodan Kõrvemaal ka jooksu, triatloni ja rattasõidu etappidel osaleda,” avas rahvaspordisarjadel üha paremaid tulemusi näitav Piiroja hooaja plaane.

Lisaks 19 km ja 38 km põhidistantsidele toimub laupäeval Sportland Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses eraldi programm lastele. RMK lastealal Noorendik saavad väiksemad suusasõbrad vanuses 2-12 aastat osa võtta suusavõistlustest ning meisterdada ise endale medali. Registreerimine toimub kohapeal ja on tasuta.

Suusamaratonile saab registreerida kuni reedeni internetiaadressil www.jooks.ee ja laupäeva hommikul kohapeal võistluskeskuses.