RMK Kõrvemaa kevadjooksule oodatakse rekordiliselt osavõtjaid 22.04

Pühapäeval, 26. aprillil toimub selle kevade esimene suurem jooksuvõistlus Sportland Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses. Registreerimisaktiivsust arvestades on RMK Kõrvemaa kevadjooksule oodata rekordiliselt osavõtjaid nii 16 km kui ka 6 km rajale.

RMK juhatuse esimees Aigar Kallas innustab kõiki nädalavahetusel Kõrvemaale tulema: “Igaüks saab Kõrvemaa vaheldusrikkal maastikul valida endale jõukohase raja, mida läbida kas joostes, käies või kepikõndi tehes. Kevadjooksu rajameister Jüri Voodla kinnitas, et nii head ja kuiva jooksurada pole Kõrvemaal aastaid nähtud.”

Esmakordselt astub RMK Kõrvemaa neliküritusel üles muusikaline kollektiiv. Tänavuse muusika-aasta raames laulab kevadjooksu osalejatele armastatuid lugusid sportlik Erich Krieger.

Kõrvemaale tasub tulla kogu perega, sest lastele on eraldi programm ja avatud on ka lastehoid. Lastejooksudel osalemine on tasuta ja laste registreerimine toimub kohapeal võistluskeskuses. Kõik lastejooksude lõpetajad saavad finišis RMK meene ja kõigi lastejooksudel osalejate vahel loosib Sportland välja tõukeratta.

Juba sel pühapäeval toimuvale jooksuhooaja avasündmusele saab nime kirja panna internetiaadressil www.jooks.ee.

Kevadjooks on teine osavõistlus RMK Kõrvemaa neliküritusest, mis koosneb neljast vahvast rahvaspordiüritusest: suusamaraton (toimus 21. veebruaril), kevadjooks 26. aprillil, rahvatriatlon 18. juulil ja rattamaraton 26. septembril.