Metsa-aasta auhinnamäng

RMK tunnustab auhindade loosimisega tublisid osalejaid, kes leiavad aega ja pealehakkamist läbi aasta toimuvatel üritustel kaasalöömiseks.

Mängu astumiseks tuleb esmalt külastada mõnd RMK korraldatavat üritust ning hankida endale kleebiste kogumise kaart nagu siin pildil näidatud. Kaardile hakkab kogunema kleebiseid ning mäng võib alata!


Loe, kuidas mäng täpselt käib:

 1. Külasta ükskõik millist RMK korraldatavat üritust: perepäeva, teemapäevi või loodusõhtuid RMK looduskeskustes, matkasid või metsa-aasta kontserte. Igal üritusel osalemise eest saab iga osaleja ühe kleepsu.
 2. Auhinnakaart on nimeline. Kui sinuga kaasasolevad sõbrad või pereliikmed ei soovi endale kaarti, võivad nad oma kleepsud sulle loovutada. Nii täieneb sinu kaart kiiremini.
 3. Igal kaardil on kokku 34 kleepsupesa.
 4. Mäng kestab kuni 24.novembrini 2011, mil toimub peavõidu loosimine.
 5. Vaheloosimised toimuvad maist novembrini, iga kuu viimasel neljapäeval. Loosimisel osalemiseks peab olema vähemalt 5 kleebist.
 6. Loosimiste auhindadeks on RMK meened, raamatud, tasuta RMK metsamaja kasutusõigus, õhtusöök Sagadi mõisas, osalemine meisterdamise programmis või matkavarustus.
 7. Peavõiduks on nädalavahetuse pakett Sagadi mõisas. Paketti kuulub RMK juhendaja poolt personaalselt võitjatele tehtav loodusprogramm, ööbimine kuni 4 inimesele ja õhtusöök Sagadi mõisa restoranis. Peavõidu loosimises osalevad kõik, kellel on vähemalt 15 kleebist.
 8. Loosimistel osalemiseks on 3 võimalust:
  1. Facebooki kaudu: tee oma auhinnakaardist foto, millel on näha sinu nimi ja kogutud kleebised ning postita see vaheloosimiseks mõeldud RMK facebooki kontole.
  2. E-posti teel: tee oma auhinnakaardist foto ning edasta see loosimine@rmk.ee.
  3. RMK looduskeskuses: tule näita oma kleebistega kaarti sulle lähimas RMK looduskeskuses. Iga loosimise läbiviimiseks liidetakse osalejad ühte nimekirja, kelle vahel viiakse läbi loosimine. Tähelepanu! Kõik auhinnad väljastatakse vaid kleebistekaardi originaali esitamisel.
 9. RMK võib teha mängus muudatusi.
 10. Kõigi loosimiste tulemused avaldame veebilehel www.rmk.ee/loodusegakoos. Head kaasalöömist ja põnevat aastat!

Auhinnamängu loosimiste tulemused avalikustame siin.

Lähemad üritused üle Eesti