RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
14. aprill, 2023

Lõppes hirvekaamera 10. hooaeg

Hirvekaamera 10. hooaeg lõppes sarvede näitusega, mis on leitud sellel kevadel siitsamast hirveplatsilt ja selle vahetust ümbrusest. See on olnud läbi hirvekaamera ajaloo suurim sarvesaak.


Hirvedest, sarvedest ja hooaja jooksul juhtunud tähelepanuväärsematest seikadest rääkisime Unoga hirveplatsil keskpäeval siis, kui neid toredaid loomi söödaplatsil ei ole – ja porgandirebane ootas taamal oma hetke…


Sügisel lähme kaamera vahendusel jälle hirvede seltsi.

Lisa kommentaar

Email again: