Uudiseid riigimetsast 20.07


Liiklemine Alam-Pedja looduskaitseala veeteel on raskendatud

RMK annab looduses liikujatele teada, et Alam-Pedja looduskaitsealale jääva veetee läbimine on hetkel umbes 100 meetri ulatuses takistatud ning RMK on asunud otsima lahendusi, kuidas takistus eemaldada. Loe edasi.

Riigimetsast on tänavu koristatud ligi 100 tonni prügi

RMK on sellel aastal riigimetsast koristanud juba ligi 100 tonni prügi. Enamasti on tegemist olmejäätmete ja ehitusprahiga, aga on ka ohtlikke jäätmeid. Mitmetes aasta tagasi Teeme Ära 2008 koristuspäeva raames puhastatud metsaosades laiuvad täna uued prügihunnikud. Loe edasi.

RMK uus kodulehekülg 

RMK uuenenud kodulehekülg pöörab senisest enam tähelepanu puhkevõimaluste tutvustamisele Eesti looduses. Loodud otsingusüsteem aitab lihtsa vaevaga leida matkaradu, metsaonne, telkimisalasid ja muid loodusesse rajatud puhkeobjekte valitud piirkonnas. Loe edasi.

Venemeister voolib koos vabatahtlikega riigimetsa haabadest ühepuupaate 

Järgnevate suvekuude jooksul valmistab osav haabjameister Jaan Keerdo riigimetsas langetatud haabadest haabja ehk ühepuupaadi. Selleks otstarbeks langetati RMK Ida-Virumaa metskonnas kolm 80-aastast haaba. Narvas toimuvatest nädalapikkustest paadivoolimistöökodadest saavad osa võtta kõik huvilised. Loe edasi.