RMK VÕTAB TÖÖLE EHITUSTÖÖDE KOGEMUSTEGA AJUTISI TÖÖTAJAID. 

RMK külastuskorraldusosakond võtab 1-4-kuuliseks perioodiks tähtajaliste töölepingutega külastusobjektide korrastustöödele ehitustööde kogemusega töötajaid järgmistesse maakondadesse:

 Maakond
Töötajate   vajadus
 RMK kontaktisik
 Kontakt-telefon
 Kontaktisiku e-post
 Valgamaa
 2 Tarmo Denks
 518 4294
 tarmo.denks@rmk.ee
 Valgamaa
 1 Malle Oras
 516 9845
 malle.oras@rmk.ee
 Põlvamaa
 2 Tiia Ilmet
 511 9233
 tiia.ilmet@rmk.ee
 Võrumaa
 2 Tiia Ilmet
 511 9233
 tiia.ilmet@rmk.ee
 Võrumaa
 1 Tarmo Denks
 518 4294
 tarmo.denks@rmk.ee
 Tartumaa
 1 Malle Oras
 516 9845
 malle.oras@rmk.ee
 Pärnumaa
 1 Riho Männik
 517 2636
 riho.männik@rmk.ee
 Viljandimaa
 1 Riho Männik
 517 2636
 riho.männik@rmk.ee
 Raplamaa
 4 Daniel Juhhov
 5340 7513
 daniel.juhhov@rmk.ee
 Hiiumaa
 1 Aili Küttim
 515 8921
 aili.küttim@rmk.ee
 Saaremaa
 1 Üllar Soonik
 515 8901
 üllar.soonik@rmk.ee
 Läänemaa
 1 Marju Pajumets
 522 0259
 marju.pajumets@rmk.ee
 Jõgevamaa
 1 Andri Plato
 5400 4851
 andri.plato@rmk.ee
 Lääne-Virumaa
 2 Timo Kangur
 501 7970
 timo.kangur@rmk.ee
 Ida-Virumaa 2 Heinar Juuse 515 9317 heinar.juuse@rmk.ee