RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
20. november, 2017

Mis on RMK taga

Täna oli au rääkida metsade looduslikkuse taastamisest Tartu Ülikooli tudengitele. Jutu sissejuhatuseks palusin tudengitel sisustada RMK akronüüm oma sõnadega.  
Tudengid pidid 2 min jooksul mõtlema, millega neile seostub RMK organisatsioonina ja seejärel andma RMK akronüümile originaalse tähenduse. Tudengite mõtted on allpool esitatud muutmata kujul ja tundub, et nimekiri ühiskondliku spektri osas esinduslik.
Kes tahab või kommentaari oma versiooni lisada:)!

Raiemahu Määratud Kasutaja
Raba ja Metsa Kaitse
Raskete Maastike Kaasajastamine
Raiume Matkame Kakleme
Rinnete Majandamise Komisjon
Rahvusvaheline Metsise Kaitse
Riiklik Mõttetegevuse Koht
Rikkus Meie Keskel
Rõõmutoov Mets Kõigile
Rahumeelne Mõistus Kõrvade vahel
Ruttab Metsis Koju
Raha Meeldib Kõigile
Rõivas Maksab Kopaga
RahvaMajanduse Käivitaja
Robustselt Mõtlev Kamp
Rahvuslike Maastike Kaotaja
Rikkalike Maastike Kaotaja
Reaalsusele Mittemõtlevad Kirvemehed


Kommentaarid

15 .veebruar, 2024
Teivi
neti.ee

Lisa kommentaar

Email again: