RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
18. august, 2016

Kloostri silla slipp sai paremaks

2014. aasta lõpus koos Kloostri sillaga valminud paadislipi ülemine osa sai äsja lõppenud ümberehituse käigus laugema kalde, et ka pikemaid paate oleks võimalik vette lasta.
Kloostri silla paadislipi ümberehituse projekti koostas AS Projekteerimisbüroo Maa ja Vesi ning ehitustööd tegi AS Järva Teed. Töö sisuks oli Kloostri silla paadislipi ülemise osa kaldenurga muutmine, et lihtsustada suuremate paatide vettelaskmist. Selleks lõigati paadislipi betoonplaadist ülemine 3 m pikkune osa lahti ja anti sellele laugem kalle ning korrigeeriti ka paadislipile pealesõidu manööverdusala kallet. 
Betoonplaadi paika sättimine (Foto: RMK)
Pealesõidu ja ümbruse kallete planeerimine (Foto: AS Järva Teed)

Lisa kommentaar

Email again: