RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
22. juuli, 2014

“Kes meie metsas elavad"

RMK Nõva looduskeskuses Perakülas saab veel augusti lõpuni vaadata fotonäitust “Kes meil metsas elavad”.
Põhjalikult Loode-Eesti loodusmaastikke tundev Valeri Štšerbatõh on jäädvustanud hetki siinsete metsade ja rabade kõige varjatumatest loomaliikidest – väikestest ja suurtest kiskjatest.

Teine ajutine näitus “Puudest algab mets” kõneleb Eestimaa metsades kasvavatest looduslikest puuliikidest.

Looduskeskuses saab mikroskoobi all uurida nii väikseid elukaid kui lähedal asuva Peraküla ranna laulvate liivade terakesi ning võrdluseks ka kaugete maade rannaliiva.

Nõva looduskeskuses jagub vaatamist ja need, kes on nõuks võtnud selle kandi loodusega põhjalikumalt tutvuda, peaksid oma teekonda alustama just siit. Seejärel võiks oma jalaga proovida, kuidas Peraküla ranna liiv laulab.

Lisa kommentaar

Email again: