RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
08. mai, 2014

Hirve tänu Unole

Hästi hirvede tegemisi tundev Uno Vait (RMK) on talvel ja kevadel hoolitsenud selle eest, et hirvekaamera ees ka end hirved näitaksid.
See sama kõige suuremate sarvedega hirv, kes näitas end talvel esimesena kaamerapildis ja käib veel ühena viimastest praegugi, tänas Unot toodud toidu eest hirve kombel. Ta jättis siia samasse söödaplatsi lähedusse oma mõlemad sarved. Tänasid hirved ja täname meie.

Kingitus Unole hirvelt, kelle nimi võiks olla Huubert.Praegu on Huubertil juba sellised sarved.


Siin on kiires tempos 1. mai ööpäev, surutult napilt kahte ja poolde minutisse.

http://webcam.tt.ee/hirv/

Kommentaarid

03 .juuni, 2024
1
1
03 .juuni, 2024
1
1

Lisa kommentaar

Email again: