RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
22. aprill, 2015

Alam-Pedja looduskaitseala infrastruktuuri ehitustööd

Alam-Pedja looduskaitsealal on käimas infrastruktuuri ehitustööd, mille käigus ehitatakse teid ning rajatakse truupe ja ülepääse. Kõik see suur ettevõtmine loob kokkuvõttes paremad tingimused poollooduslike koosluste hooldamiseks ning taastamiseks.

Alam-Pedja looduskaitseala lamminiitude ligipääsetavuse parandamise projekti lõpptähtaeg on küll alles selle aasta septembris, kui uudishimu oli liiga suur. Seega otsustasime Kärdiga kohapeale minna ja vaadata, millega ehitajad hakkama on saanud. Tööd on alles pooleni, kuid tunneli lõpus on valgus igatahes olemas! :) Fotod on tehtud 21.04.2015.

Ja olgu igaks juhuks öeldud, et projekti rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond ehk ERF! :)

Küti tee II:


Savi tee ja heinapallide ladustusplats:
Loksu tee ja tulevased mahapääsud:


Tamme tee ja heinapallide ladustusplats:


Lisa kommentaar

Email again: