Alam-Pedja looduskaitseala infrastruktuuri ehitustööd

Blogi
22.04.2015
Leevi Krumm
looduskaitsespetsialist

Alam-Pedja looduskaitsealal on käimas infrastruktuuri ehitustööd, mille käigus ehitatakse teid ning rajatakse truupe ja ülepääse. Kõik see suur ettevõtmine loob kokkuvõttes paremad tingimused poollooduslike koosluste hooldamiseks ning taastamiseks.

Alam-Pedja looduskaitseala lamminiitude ligipääsetavuse parandamise projekti lõpptähtaeg on küll alles selle aasta septembris, kui uudishimu oli liiga suur. Seega otsustasime Kärdiga kohapeale minna ja vaadata, millega ehitajad hakkama on saanud. Tööd on alles pooleni, kuid tunneli lõpus on valgus igatahes olemas! 🙂 Fotod on tehtud 21.04.2015.

Ja olgu igaks juhuks öeldud, et projekti rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond ehk ERF! 🙂

Küti tee II:

Savi tee ja heinapallide ladustusplats:


Loksu tee ja tulevased mahapääsud:

Tamme tee ja heinapallide ladustusplats:

Tagasi uudiste valikusse
Loe lisaks
Uudis

Vereta jahil tabasid fotokütid siili asemel liblikaid, jäneseid, kitsi ja suurel hulgal linde

Nädalavahetusel Peipsi järve ääres peetud fotojahil õnnestus fotograafidel pildile saada hulk vahvaid hetki Eestimaa loodusest. Sealjuures jäi jahilistele silma ja kõrvu rekordarv linnuliike – lausa 126. Parimatest pildile püütud hetkedest sünnib RMK toel fotonäitus.
18.05.2026
Uudis

Fotod: RMK metsapäeval sai 400 huvilist istutustööl ise käed külge panna

RMK tänavusest 19 miljoni taime istutamistööst on pool tehtud. Metsakasvatustööd tutvustaval RMK metsapäeval sai reedel oma käega männitaimi mulda panna ligi 400 inimest. 
16.05.2026