Maakasutuse tegevusvaldkond

RMK metsaosakonna kontaktandmed

Toompuiestee 24, 10149 Tallinn
Vaata: Maakasutusosakonna põhimäärus

Nimi Ametinimetus Mobiil
Andres SeppPeametsaülem505 5932
Marko Trave Maakasutuse peaspetsialist 506 1791
Urve Jõgi
Maakasutusõiguse spetsialist
5663 3867
Ruth Rajaveer Assistent5301 8730
Malle Viiburg Assistent507 1142


RMK metskondade kontaktandmed

RMK Alutaguse metskond

Metsa 4, Iisaku, 41101 Ida-Virumaa
e-post alutaguse@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Koidu Simson Metsaülem 504 0082

RMK Lääne-Harjumaa metskond

Koidu tn 3, Risti alevik, 90901 Läänemaa
e-post laane-harjumaa@rmk.ee

NimiAmetinimetusMobiil
Jürgen Kusmin
Metsaülem
505 3387

RMK Ida-Harjumaa metskond

Nulu allee 2, Jägala küla, Jõelähtme vald, 74205 Harjumaa
e-post ida-harjumaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Andrus Kevvai Metsaülem  506 6931

RMK Hiiumaa metskond

Väike-Tiigi 8, Kärdla, 92411 Hiiumaa
e-post hiiumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Lembit Lühi Metsaülem 512 9396

RMK Ida-Virumaa metskond

Metsa 2, Kose küla, Jõhvi vald, 41545 Ida-Virumaa
e-post ida-virumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Alar Süda Metsaülem   506 1698

RMK Järvamaa metskond

Aravete, Ambla vald, 73501 Järvamaa
e-post jarvamaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Peeter Puhke Metsaülem   503 8772

RMK Jõgevamaa metskond

Pikknurme küla, Puurmani vald, 49009 Jõgevamaa
e-post jogevamaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Avo Jürissaar Metsaülem   505 4627


RMK Läänemaa metskond

Koidu tn 3, Risti alevik, 90901 Läänemaa
e-post laanemaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Tanel Ehrpais Metsaülem   517 6034

RMK Lääne-Virumaa metskond

Loobu küla, Kadrina vald, 45220 Lääne-Virumaa
e-post laane-virumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Eerik Väärtnõu Metsaülem  505 0367

RMK Põlvamaa metskond

Ristipalo, Räpina vald, 64418 Põlvamaa
e-post polvamaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Tiit Timberg Metsaülem 504 5761

RMK Pärnumaa metskond

Laiksaare küla, Saarde vald, 86103 Pärnumaa
e-post parnumaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Heiki Ärm Metsaülem   503 1423

RMK Raplamaa metskond

Viljandi mnt 22, Käru vald, 79201 Raplamaa
e-post raplamaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Margus Emberg Metsaülem  514 2148

RMK Saaremaa metskond

Kuuse küla, Kärla vald, 93551 Saaremaa
e-post saaremaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Jaan Prants Metsaülem 505 3706

RMK Tartumaa metskond

Tartu, Rõõmu tee 2, 51013 Tartumaa
e-post tartumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Toomas Haas Metsaülem   515 5090

RMK Valgamaa metskond

Raavitsa küla, Karula vald, 68112 Valgamaa
e-post valgamaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Risto Sepp Metsaülem   513 0147

RMK Viljandimaa metskond

Kalvre küla, Halliste vald, Õisu side, 69513 Viljandimaa
e-post viljandimaa@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Elor Ilmet Metsaülem   505 3401

RMK Võrumaa metskond

Männiku 22, Võru 65603, Võrumaa
e-post vorumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Agu Palo Metsaülem   517 7116

RMK Vändra metskond

Randivälja küla, Tori vald, 86814 Pärnumaa
e-post vandra@rmk.ee

Nimi Ametinimetus Mobiil
Jaan Kägu Metsaülem   503 8303